IQOS 3 Duo Başlangıç ​​Kiti Hakkında

IQOS 3 Duo Başlangıç ​​Kiti Hakkında

IQOS 3 Duo Başlangıç ​​Kiti, HEETS adı verilen özel olarak tasarlanmış tütün çubuklarını kullanan elektronik bir cihazdır. IQOS sistemi, HEETS çubuklarını yakmak yerine ısıtarak çalışır, gerçek bir tütün tadı ve otantik, sigara benzeri bir deneyim sunar.

IQOS 3 Duo, yeni tasarlanmış bir cep şarj cihazı ile kompakt ve ergonomik bir tasarıma sahiptir. Hareket halindeyken pil seviyenizi doldurmak için cihazınızı son derece taşınabilir cep şarj cihazında saklayın. Yeni ProtectPlus™ sistemi ile geliştirilmiş IQOS 3 Duo Kit, içinizin rahat etmesi için gelişmiş güvenilirlik ve koruma sunar.

IQOS 3 Duo iki ardışık kullanıma izin verir, bu nedenle HEETS çubuklarınızın her biri arasında yeniden şarj etmeye gerek yoktur. IQOS 3 Duo Tutucu incedir – IQOS serisindeki en kompakt tütün tutacağıdır – ve yeni yan açma ve manyetik kilitleme sistemi sayesinde Cep Şarj Cihazına daha kolay bırakabilirsiniz.

Aromatik Amber HEETS ve serinletici, nane katkılı Blue HEETS dahil olmak üzere size uygun tütün karışımını bulmak için geniş HEETS yelpazesini keşfedin .

Lütfen dikkat : IQOS Duo 3 yakında IQOS Originals Duo olarak bilinecek . Slate, Scarlet, Silver ve Turkuaz Kitlerin ambalajlarında yeni adlar yer alacaktır. Cihazın işlevselliğinde herhangi bir değişiklik yapılmamıştır; tüm değişiklikler yalnızca tasarıma dayalıdır ve yalnızca ambalajı ve rengi etkiler. Orijinal renk seçenekleri (Gri, Altın, Beyaz ve Mavi) ambalaj üzerinde Duo 3 adını koruyacaktır. 

Elde tutulan IQOS 3 Duo Tutucu cihazı

İnce Ama Şık

IQOS Duo 3, kolay taşıma için ince ve ergonomiktir. Lüks metalik kaplama, birinci sınıf bir görünüm ve his sağlar.

HEETS Çubuğunun IQOS 3 Duo Tutucuya Takılması

Heets’e Merhaba.

Gerçek tütünden yapılan HEETS, verimli nikotin iletimi için benzersiz bir tasarım kullanır. HEETS Çubuğunu saniyeler içinde takın veya çıkarın.

Şarj Kutusunda tutulan IQOS 3 Duo Tutucu

Ücretli Kalın

IQOS kitiniz, IQOS tutucunuzu sorunsuz bir şekilde şarjlı ve kullanıma hazır tutan cep dostu, taşınabilir bir şarj kutusuyla birlikte gelir.

Lütfen dikkat: IQOS cihazınız satın alındığında IQOS/PMI’ye kaydedilecektir. Bununla ilgili daha fazla bilgiyi Gizlilik Politikamızda okuyabilirsiniz .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir